Haber

Şahan Gökbakar ve Sinan Oğan Helal TV Programındaki Konuşmalarının Ardından!

Candaş Tolga Işık’la Az Önce Konuştum programına konuk olan Sinan Ogan, Şahan Gökbakar hakkında açıklamalarda bulundu. Tabii Şahan Gökbakar da Ogan’a cevap vermekte gecikmedi. Doğal Sinan Oğan da Gökbakar’a hızlıca cevap verdi. Şahan Gökbakar’ın Sinan Ogan’a, Sinan Ogan’ın Şahan Gökbakar’a cevabı ve aralarındaki samimi diyalog?

14 Mayıs seçimleri ikinci tura kaldı ve gözler aldığı oylarla seçimi ikinci tura bırakan Sinan Ogan’a çevrildi. Şimdi herkes Sinan Ogan’ın kimi destekleyeceğini merak ediyor…

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının bugün konuğu olan Sinan Oğan, takviye şartlarını anlattığı programda Şahan Gökbakar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Deprem ve seçim süreci boyunca yaptığı paylaşımlar, sert yorum ve eleştirilerle gündem yaratan Şahan Gökbakar’dan Sinan Ogan’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yanıt vermesi doğaldı.

Gökbakar, paylaşımına “Sinan Ogan Bey ismimi vererek linç ettiğimi söyledi” sözleriyle başladı,

‘Şaban Gökbakar ? demesine rağmen Ama sağ olsun canına. Şaban güzeldir. Sanırım beni kastediyorsun. Bir tweet’te neden aday gösterildiklerini anlamadığımı yazdım. Bu ilk tur sonucunu görünce çok net anladım. Yanlış anladıysam bağışlayın. Tebrikler ?’ devam etti.

Şahan Gökbakar’ın o paylaşımı ?

Bunun üzerine Gökbakar’ın tweetini gören ve sosyal medyayı aktif kullanan Sinan Oğan, Şahan Gökbakar’dan özür dileyerek şu yanıtı verdi:

esmehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu