Teknoloji

Samsung Galaxy S23 Geliyor! Resmi Sertifika Açıklandı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi serisi Galaxy S20’nin ardından Galaxy S20 FE Çünkü ‘FE’ modeli tüketicilere amiral gemisi performansı nispeten uygun fiyata sunuyordu. Ancak ‘FE’ modelleri Galaxy S serisi için bir standart haline gelmedi. Bu nedenle Galaxy S22 FE ile karşılaşmadık.

Samsung’un bu yıl Galaxy A34 ve Galaxy A54 ile birlikte Galaxy A74 modelini duyurmaması, şirketin orta-üst segmentte farklı bir yol izleyebileceğinin göstergesiydi. Yeni sızıntılar, Galaxy A74’ün neden gelmediğini gözler önüne seriyor. Samsung Galaxy S23 FEgeliyor…

Samsung Galaxy S23 FE’nin pili

Safety Korea tarafından paylaşılan pil sertifikası, Galaxy S23 FE’nin yolda olduğunu gösteriyor. Yukarıdaki görsel, Galaxy S23 FE’de yer alacak olan batarya ile ilgili. Maalesef teknik bilgiler görüntülenemiyor ancak sızdırılıyor. 4.500mAhpil ve 25W tarafında hızlı bir şarj desteği olacak. Lansman yaklaştıkça bu bahis hakkında daha kesin bilgilerin ortaya çıkması muhtemeldir.

Beklentiler, Samsung’un Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4’ün lansmanından önce Galaxy S23 FE’yi resmi olarak duyurması yönünde. Bu iki cihazın temmuz ayı sonunda tanıtılacağının duyurulduğunu düşünürsek, bir kaç hafta içindeGalaxy S23 FE ile resmi olarak tanışacağımızı varsayabiliriz.

aksehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu