Haber

Kılıçdaroğlu ve Sırrı Sakık arasında hesaplaşma! Seçim sonrasını bekle

Yeşil Sol Parti’den Ağrı Milletvekili seçilen Sırrı Sakık’ın “Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşları sayemizde Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcısı, bakan yardımcısı olacaklar. Geldiğimizde Abdullah Öcalan geliyor” şeklindeki sözleri CHP lideri ve Millet İttifakı Başkanı CHP lideri ve tutuklu PKK’lılar genel af ile serbest bırakılacak” dedi. Aday Kemal Kılıçdaroğlu’na soruldu.

“KİMİN HANGİ SEBEPLE KONUŞTUĞUNU BİLİYORUZ”

Kemal Kılıçdaroğlu programda bu soruyu yanıtladı, “Sırrı Sakık bize ne destek verecek, nasıl destek verecek? Devletin derinliklerinde neler döndüğünü, kimin kime ne amaçla hizmet ettiğini biliyoruz. Bu ülkede hala vatanını seven dürüst bürokratlar var. Bize bilgi getiriyorlar, kimin ne olduğunu biliyoruz” dedi.söz konusu.

“SONRA KİMİN DERİN, KİMİN SIĞ OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ”

Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamalarına Sırrı Sakık yanıt verdi. Sakık paylaştı “Sayın Kılıçdaroğlu benim saray rejimine karşı tek başıma yaptığım işler ittifakınızdan fazladır. İnşallah siz cumhurbaşkanı olursunuz. O zaman kimin derin kimin sığ olduğunu anlarsınız. Bütün çabalarımıza rağmen bence yapmalısınız. çevrenizdeki “derin”leri saymaya başlayın. Mayıs ayına konsantre olalım. İnsanları sandığa gitmeye ikna etmeye çalıştığım için, cevap hakkımı seçim sonrasına bırakıyorum…”söz konusu.

haberbulanik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu